شرایط و قوانین مجموعه گلممد

مجموعه گلممد به عنوان مجموعه ای فعال در زمینه انواع خدمات گل آرایی و پک های هدیه اقدام به تدوین قوانین و ضوابطی نموده تا امکان تجربه خریدی آسان و با اطمینان خاطر را برای هموطنان خود فراهم آورد. لازم به ذکر است خرید از این مجموعه به منزله پذیرش تمامی این قوانین و مقررات می باشد.
بزرگترین هدف مجموعه گلممد ، ساختن لحظاتی زیبا و خاطره انگیز برای شما دوستداران حوزه گل و گیاه و عزیزانتان می باشد. تمامی اعضا و پرسنل مجموعه نیز در راستای تحقق این هدف گام برداشته و موجبات سرافرازی و سربلندی شما سروران ارجمند را در نزد عزیزانتان فراهم می آورند.

محدوده ارسال در شهر تهران (رایگان) :

مجموعه گلممد جهت ارسال محصولات متنوع خود به هموطنان عزیز، مناطق 22 گانه شهر تهران را تحت پوشش قرار داده است؛ به جز محدوده بازار بزرگ تهران. جهت آشنایی هر چه بیشتر با مناطق تحت پوشش مجموعه می توانید به نقشه تعبیه شده در صفحه پرداخت سایت مراجعه فرمایید.
با توجه به رایگان بودن هزینه ارسال سفارشات گلممد به سراسر شهر تهران، در صورت عدم حضور گیرنده محصول در بازه زمانی مقرر شده از سمت شما، سفارش با اعمال هزینه ارسال در نزدیکترین بازه زمانی ممکن مجددا ارسال می شود.

شرایط ارسال در استانهای دیگر :

مجموعه گلممد ارسال به استانهای دیگر و حومه تهران را از طریق تیپاکس ارسال کرده و هزینه ارسال را در مقصد از شما دریافت می شود.
سفارش شما به شیوه مناسب بسته بندی میشود که در تمام مراحل بسته بندی توسط دوربین مدار بسته ضبط میگردد و شما میتوانید از سلامت بودن و خوب بسته بندی شدن اطمینان حاصل بفرمایید. اما مسئولیت آسیب دیدن یا ضربه دیدن کالا در تیپاکس به عهده مجموعه گلممد نمی باشد
در وبسایت مجموعه گلممد تمامی ابعاد و جزئیات محصولات بطور کامل و دقیق ذکر شده و لذا ابعاد تمامی محصولات به همراه تزئینات می باشد، بنابراین از شما بزرگواران تقاضامندیم قبل از ثبت هرگونه سفارش تمامی شرایط و توضیحات را با دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به هرگونه خرید و ثبت سفارش نمایید، چرا که این مجموعه پس از ثبت سفارش هیچگونه مسئولیتی را در این راستا پذیرا نمی باشد.
عواقب اشتباه در ثبت آدرس و شماره تماس به عهده مشتری میباشد.
تمامی محصولات سایت برای شهر تهران قابل سفارش است . و محصولاتی که مثل گل طبیعی  مسافت طولانی باعث خراب شدن آن میشود ارسال به تمامی شهرها نداریم . برای اطلاع از اینکه در شهر شما قابل سفارش است میتوانید به صفحه محصول مراجعه نمایید. و یا در نهایت اگر محصولی را قابل ارائه در استان و یا شهر شما نباشیم در صفحه پرداخت محصول غیر قابل سفارش رو به شما نمایش میدهیم .

شرایط لغو سفارش:

تمام تلاش عوامل مجموعه گلممد ارائه باکیفیت ترین و منحصر بفردترین محصولات می باشد. اما ماحصل چندین سال فعالیت شبانه روزی حکایت از آن دارد که گاه مخاطب به اقتضاء شرایط خود اقدام به لغو سفارش نموده و یا مرسوله خارج از انتظار و توقع مخاطب بوده و گزینه ای جز مرجوعیت محصول برای مخاطب باقی نمی ماند. مجموعه گلممد جهت رفاه حال و آرامش خاطر مخاطبین خود، شرایطی را در زمان لغو سفارش تعبیه نموده است. البته لازم به ذکر است که در صورت مرجوع شدن محصول پس از بررسی دقیق محصول توسط کارشناسان مجموعه و دریافت تاییدیه این شرایط قابل اجراست. طبق اساسنامه گلممد در صورت مغایرت مرسوله با عکس درج شده در وبسایت ظرف سه روز کاری از واحد مالی مجموعه با شما تماس حاصل خواهد شد و کل هزینه پرداخت شده، عودت می شود. اما منطبق بر این اساسنامه چنانچه مخاطب به اقتضاء شرایط خود 48 ساعت قبل از موعد مقرر اقدام به لغو سفارش نماید کل هزینه پرداخت شده به وی عودت و چنانچه 24 ساعت قبل از موعد مقرر اقدام به لغو سفارش نماید 25 درصد از کل هزینه پرداخت شده کسر و مابقی عودت می شود؛ و اما در مواردی که گلممدی عزیز در روز مقرر شده اقدام به لغو سفارش خود نماید با عرض پوزش و احترام 50 درصد از کل هزینه پرداخت شده کسر و مابقی توسط واحد مالی مجموعه به وی بازگردانده می شود.

تغییرات سند مذکور:

در صورت تغییر سیاست های مجموعه گلممد امکان تجدید نظر و بروز تغییراتی در برخی از بندهای سند مذکور وجود دارد؛ که از طریق همین صفحه به همراهان مجموعه اطلاع رسانی می شود. براین اساس از شما همراهان همیشگی مجموعه گلممد خواهشمندیم که هرازچند گاهی به این صفحه مراجعه و تمامی بندهای آن را با دقت کامل مطالعه و بازبینی نمایید.